Compact team met groot netwerk van experts

Denken en doen

Yellow Concepts werkt met een klein team en maakt flexibel gebruik van een groot netwerk van ontwerpers, aannemers en specialisten. Ook voor de praktische invulling lopen wij niet weg, want we geloven in vakmanschap & maatwerk. Co-creatie met denkers en doeners.

Lot Frijling

“Als oprichter en eigenaar van Yellow Concepts houd ik ervan om locaties te ontwikkelen die mensen raken en waar commercialiteit en creativiteit hand in hand gaan”.

Expertises: Concepting van A-Z, katalysator, verbinden van mensen.

Contact:lot@yellowconcepts.com

Jeroen van Laarhoven

“Ik heb een passie voor ontwerpen die een gevoel van verwondering oproepen en zoek altijd naar gepersonaliseerde ontwerp oplossingen”.

Expertises: Design & architectuur, conceptontwikkeling, technische tekeningen.

Contact: jeroen@yellowconcepts.com

Loes Teunissen

“Ik ben een creatieve conceptdenker die houdt van mensgerichte opdrachten en constant op zoek is naar avontuur”.

Expertises: Concepting, strategie, design.

Contact: loes@yellowconcepts.com

Gaby Crucq-Toffolo

“Als auteur van diverse Concepting boeken geloof ik dat delen is als vermenigvuldigen’.

Expertises: Strategisch conceptueel denken, analytisch en empathisch vermogen.

Contact: gaby@yellowconcepts.com

Stijn van den Berkmortel

“Een digitale creatieveling met de kracht om juist vanuit nieuwe perspectieven te kijken en zo op inspirerende ideeën te komen”.

Expertises: Communicatie, concepting, content.

Contact: stijn@yellowconcepts.com

Nine Seelen

“Creatief, flexibel en gemotiveerd.”

Expertises: Design, communicatie, web design.

Contact: nine@yellowconcepts.com

Dilip Sonak

“Als strateeg en creatief uit Amsterdam ontwikkel ik concepten en communicatiemiddelen; ik ben gek op fraaie vormgeving en verhalen die mensen raken”.

Expertises: Concepting, communicatie strategie, tekstschrijven.

Contact: dilip@yellowconcepts.com

Yellow Concepts

Get in touch with Yellow Concepts